GLASS & CERAMICS / Figurines / Figurines 5337204
nr 533 7204
FIGURINES
Lenght: ()
2 st Hundar, Kunglig Dansk, höjd: 12-9 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
Monday July 28 2008
at 17:52:17
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)